Menü
Your Cart

Hakkımızda

Nevresim ve ev tekstili sektörünün lokomotifi Softia olarak biz; geniş ürün gamını yenilikçi tasarımlarla süsleyen ve yaşam alanlarında ‘konforun mimarı’ olma hedefliyle 2015 yılından beri varlık gösteren bir firmayız.


2002 yılında başladığımız ticaret serüvenimizi ilk günden beri aynı heyecan ve tutkuyla sürdürüyor; odağımıza üstün kaliteyi alarak, yönümüzü ‘her koşulda, koşulsuz memnuniyet’ ilkesinden şaşmaksızın ilerliyoruz.


2015 yılından bu yana ev tekstili, özellikle de nevresim ve battaniye alanında söz sahibi olmaya devam ediyor; ilk tercihler arasındaki seçkin konumumuzu ve kavuştuğumuz haklı ünü, her ürünümüze ustalıkla yansıttığımız eşsiz kalite sayesinde koruyoruz.


Kendi ürün gamımızda yer alan nevresim modellerini ve diğer ürünleri toptan alım yapmak isteyen satıcılara cazip fiyatlarla ulaştırıyor; zengin bir ürün seçkisi oluşturmak ve müşterileri için vazgeçilmez hâle gelmek isteyenlere, her zevke ve bütçeye uygun rengârenk alternatif yelpazemizle hitap ediyoruz.


Merkezimiz İstanbul Toptancılar Çarşısı (İstoç) bölgesinde konumlanıyor olsa da Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına uzanıyor; hızlı ve güvenli teslimat avantajıyla, hiçbir müşterimizi cevapsız bırakmıyoruz.


Siz de toptan nevresim alışverişi yapmak; ev, otel, şantiye, işçi kampı gibi toplu yaşam alanlarında ihtiyaç duyulan tekstil ürünlerini hesaplı fiyata temin ederek ürün çeşitliliğinizi artırmak için, hemen bizimle tanışmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.