Menü
Your Cart
Tüm Türkiye'ye Sevkiyat!
Sipariş sonrası ürünleriniz ambalajlanıp kapınıza kadar teslim edilir.
Kredi Kartı
Kredi kartıyla taksitlendirme imkanı.
Güvenli Alışveriş
256 Bit SSL Sertifikası ile güvenli alışveriş.
Toptan Satış
Satışlarımız toptandır. Lütfen perakende alım teklif etmeyin.

Softia Nevresim Takımları

Toptan Softia Ranforce Pattern Nevresim TakımıSoftia Ranforce Pattern serisi nevresim takımımız %100 pamuklu olması özelliği ile güzel bir uyku yaşama..
704,00TL
Vergiler Hariç:640,00TL
Softia Ranforce Cool Modeli Nevresim Takımı Toptan SatışSoftia Ranforce Cool modeli sizlere rahat ve ferah bir uyku sağlar. Siz de bu ürünü ..
704,00TL
Vergiler Hariç:640,00TL
Toptan Softia Asymmetry 02 Nevresim Takımı Satış Adresi Softia Asymmetry 02 toptan nevresim takımlarımız uygun fiyatlar ile kaliteli ne..
704,00TL
Vergiler Hariç:640,00TL
Softia Ranforce Wall Modeli Nevresim Takımı Toptan SatışToptan nevresim takımlarımızdan olan Softia Ranforce Wall modelimizi satın almak için biz..
704,00TL
Vergiler Hariç:640,00TL
Softia Ranforce Negar 03 Modeli Nevresim Takımı Toptan SatışSoftia Ranforce Negar 03 %100 pamukludur. Sizde bu ürünü toptan satın almak için..
704,00TL
Vergiler Hariç:640,00TL
Toptan Softia Art Nevresim Takımı Satış Adresi Doğanın zarifliğinden ilham alınarak tasarlanan Softia Art toptan nevresim takımlarımız ..
704,00TL
Vergiler Hariç:640,00TL
Toptan Softia Bigline Nevresim Takımı Satış Adresi Softia Bigline nevresim takımımız ile üst düzey rahat bir uyku sürebilirsiniz. Toptan sip..
704,00TL
Vergiler Hariç:640,00TL
Toptan Softia Ranforce Colored Leafs Nevresim TakımıRanforce Symmetry serisi Softia markasının en güzel ürünlerinden birisidir. Bu eşsiz ürünü toptan ..
704,00TL
Vergiler Hariç:640,00TL
Toptan Softia Asymmetry 02 Nevresim Takımı Satış Adresi Güzel bir uyku performansı ve güne güzel başlamak için Softia Lines toptan nevr..
704,00TL
Vergiler Hariç:640,00TL
Softia Ranforce Dual Zebra Modeli Nevresim Takımı Toptan SatışDual Zebra nevresim takımı modelimizi toptan satın almak için bizimle iletişime geç..
704,00TL
Vergiler Hariç:640,00TL

Nesim Nevresim Takımları

Toptan Nesim Dilber Nevresim Takımı Dilber modelimiz stoklarımızda yerini aldı. Detaylı bilgi için çağrı merkezimizi arayın veya whatsapp hattımı..
460,00TL
Vergiler Hariç:418,18TL
Toptan Nesim Elita Nevresim Takımı Nevresim uyku kalitenizi gerçekten etkileyen ve uyku kaliteniz için çok önemli bir faktördür. Elita Nevresim, ..
460,00TL
Vergiler Hariç:418,18TL
Toptan Nesim Ethnoline Nevresim Takımı Nesim markalı nevresim takımlarımızdan birisi olan ethnoline nevresim takımımızı sizlere sunmak üzere inte..
460,00TL
Vergiler Hariç:418,18TL
Toptan Nesim Mihrimah Nevresim Takımı Mihrimah nevresim takımımız adı gibi parlıyor. Adını güneş ve aydan alan mihrimah nevresim takımımız gözler..
460,00TL
Vergiler Hariç:418,18TL
Toptan Nesim Venedik Nevresim Takımı Nesim markasının altında üretilen Venedik Nevresim Takımımız üzerinde mavi desenlerle Venedik'i hatırlatıyor..
460,00TL
Vergiler Hariç:418,18TL
Toptan Nesim Senza Nevresim Takımı Senza nevresim takımı sarı-siyah desenleri ile bizlere arıları andırıyor. Yüksek malzeme kalitesi ile adeta ki..
460,00TL
Vergiler Hariç:418,18TL
Toptan Nesim Joy Nevresim Takımı Joy nevresim takımımız artık satışta!!! En hızlı şekilde joy nevresime sahip olmak için hemen sipariş verin, bu ..
460,00TL
Vergiler Hariç:418,18TL
Toptan Nesim Linear Nevresim Takımı Linear nevresimler artık nevresimtoptan.com'da en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. İstanbul istoçtaki yerimiz..
460,00TL
Vergiler Hariç:418,18TL
Toptan Nesim Ahsen Nevresim Takımı Ahsen nevresim takımımız ismi kadar güzel bir tasarıma sahip ve tasarımı aynı zamanda çok da minimalist. Uyku ..
460,00TL
Vergiler Hariç:418,18TL
Toptan Nesim Cosa Nevresim Takımı Cosa nevresim takımı toptan ve perakende satışımız başlamıştır. Cosa nevresimlerimiz kahverengi olup şık bir ta..
460,00TL
Vergiler Hariç:418,18TL

NevresimToptan.com | Türkiye'nin Toptan Nevresim Deposu!

Tarihler 2002 yılını gösterdiğinde başladığımız ticari serüvenimize 2015 yılında nevresim sektörünü de ekledik. Ev tekstilinde faaliyet göstermeye başladığımız günden bugüne toptan nevresim konusunda sayısız müşteriye çözüm sağladık ve sağlamaya devam ediyoruz.

Nevresim toptan satışı yaptığımız NevresimToptan.com internet platformumuzda ev ve otel tekstili anlamında birçok alanda faaliyet gösteriyor, müşterilerimize çözüm sunuyoruz. Toptan fiyatları vermek için müşterilerimizin büyük çaba sarf etmesine gerek kalmadan direkt olarak internet sitemiz üzerinden toptan fiyatlara erişim sağlayabilmesini hedefledik ve bunu başardık. Minimum sipariş adetlerini sağlayabilen herkes internet sitemizden istediği nevresim takımının toptan fiyatını görüp sipariş verebiliyor.

Otel nevresimi, pansiyon ve yurt nevresimi gibi alanlarda da faaliyet gösteriyoruz. Hiçbir yerde bulamayacağınız kalite ve fiyatta toptan otel nevresimi satışı yapıyoruz.

Birçok toptancının aksine müşterilerimize kredi kartı ile alışveriş imkanı sunuyor, diledikleri gibi ödemelerini taksitlendirmelerini sağlıyoruz. Böylelikle cazip toptan fiyatların yanı sıra ödeme kolaylığı da sunmuş oluyoruz.

Temelde sitemizde 3 farklı ürün grubu bulunmakta.

1- %100 Pamuklu Yüksek Kaliteli Softia Ürünleri

Softia markasının %100 pamuklu ürünlerinin toptan satışını yapıyoruz. Kalite anlamında aklınıza gelebilecek tüm noktalarda kendini ispatlamış bir marka olan Softia sizlere yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile sunmayı hedefleyen bir markadır.

Softia; nevresim ve daha birçok ev tekstili alanında ürün üreten yerli bir markadır. Temelde tek hedefi kaliteli ürün sunmak olan bu markanın toptan satışını NevresimToptan.com üzerinden yapmaktayız.

2- Nesim Marka Uygun Fiyatlı Ürünler

Nesim markasının öne çıktığı nokta uygun fiyatlı orta - üst kaliteli ürünlerdir. Daha çok fiyat kaygısı olan müşteri grubuna yönelik ürünler üreten Nesim Nevresim dikiş ve sağlamlık açısından oldukça iyi ürünler piyasaya sürmektedir.

Nesim marka nevresim ve diğer ev tekstili ürünlerini web sitemiz üzerinden inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz.

3- No-Name Markasız Ürünler

Piyasada No-Name olarak tabir edilen markasız ürünlerin de satışını yapmaktayız. Kalite olarak çok üstün performans sergilemek gibi bir çabası olmayan bu ürünler tamamen ihtiyaçlara cevap vermek felsefesi ile yapılan ürünlerdir. Tek odak noktası iş görmesi ve en uygun fiyata ihtiyacı halletmesi olduğu için No-Name Markasız ürünlerin müşteri kitlesi tamamen fiyata odaklıdır.

Şantiye nevresimi, şantiye yastığı gibi sadece birkaç aylık kullanım alanları olan yerlere hitap eden ürünleri kapsayan No-Name ürünler NevresimToptan.com üzerinden satışa sunulmuştur. Hiçbir yerde bulamayacağınız fiyatlarla satışları devam etmektedir.